• Здравей Гост
Октомври 17, 2017, 05:59:38 pm

Автор Тема: Статии (Космос)  (Прочетена 12768 пъти)

Ноември 28, 2014, 04:44:01 pm
Отговор #30

lilia

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1028
    • Профил
    • още за атеизъм =)(колкото повече, толкова повече)
Създадено е, щото мога. Не съм правила посвещения. Унищожено е, пак щото мога. Що да си ощетен?  :)
Етичното поведение на човека трябва да се основава на състрадание, образование и социални връзки. Не е нужна никаква религиозна основа, за да се случи това. Би говорило много лошо за хората, ако трябва да бъдат озаптявани чрез страхове от наказание и увещавани с награди, идващи след смъртта. Айнщайн
Активен
Ноември 28, 2014, 04:45:33 pm
Отговор #31

lilia

• Newbie
  • *
    • Профил
Ай ся да се върнем на повдигнатите от мен въпроси, дифендър. Там, за тва лесно ли е да се натворят новини, дето нямат общо с учени, но започват с "Учените откриха"? И прочието там, дето бях писала.  ;)
Етичното поведение на човека трябва да се основава на състрадание, образование и социални връзки. Не е нужна никаква религиозна основа, за да се случи това. Би говорило много лошо за хората, ако трябва да бъдат озаптявани чрез страхове от наказание и увещавани с награди, идващи след смъртта. Айнщайн
Активен
Ноември 28, 2014, 05:25:42 pm
Отговор #32

defender

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1053
    • Профил
Създадено е, щото мога. Не съм правила посвещения. Унищожено е, пак щото мога. Що да си ощетен?  :)

Тва е все едно майка ти и баща ти да те създадат и да ти дадат живот и после да си вземат живота, защото те са те били създали и щото могат.

Не може когато посветиш нещо на някой после да го унищожиш без да си питал дали е съгласен.

Така, че искам си сайта или шоколад от скъпите може и яйце с играчка, ама от ония големите от 8 лв.
« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 05:28:20 pm от defender »

"Аз съм Пътя, и Истината, и Живота..." (Йоан 14:6)
Активен
Ноември 28, 2014, 05:33:24 pm
Отговор #33

defender

• Newbie
  • *
    • Профил

да, да, не си правила посвещение ама друг път, то и в сайт си го пишеше, че е за мене, горе в ъгъла в ляво.

Активен
Ноември 28, 2014, 06:51:01 pm
Отговор #34

lilia

• Newbie
  • *
    • Профил
Пишеше, че новините са за тебе, а не, че сайта е за тебе.  ;) Но не се коси. Ако много ти липсва новинарски сайт, в който да фигурираш като основна и единствена новина, винаги можеш и сам да си направиш такъв. Или не можеш?  :)
Активен
Ноември 28, 2014, 08:35:59 pm
Отговор #35

defender

• Newbie
  • *
    • Профил
искам друг да ми го направи, чувствам се обичан, а аз ако си го направя ще се чувствам като мизантроп.

айде, почвай да раздаваш любоФ хаха.

може и Бравадо да се включи, до утре да сте измислили нещо оригинално за своя приятел в нужда.

Може и някоя сценка от театър или стихотворение.

ПП: HAHO ще го играе "режисьор на дублажа"

« Последна редакция: Ноември 28, 2014, 08:41:27 pm от defender »

Активен
Ноември 28, 2014, 11:21:20 pm
Отговор #36

lilia

• Newbie
  • *
    • Профил
Имало едно време една игра. ТВ такава. Знаеш я сигура. Водена е от Къцито Вапцаров. Та в тва ТВ шоу, веднъж се появил един дето е от Там. Много се себехвали, много знае, много ги разбира нещата. Абе умен бе, прелива от ум. На въпроса "Кое е свещеното насекомо за египтяните?" при толкоз много знания, толкоз много изречени по собствен адрес хвалби, умникът е категоричен в отговора си: "Я го знам бе! Скакауец". На всички са им паднали ченената, а онея, дето са по-глупави, те направо се заливат от смях.

Ти искаш сайта, ама и да не го трия. Сигурен ли си?

http://www.youtube.com/watch?v=WXSYYx5tmlc
Активен
Advertisement